HAVUZ

Firmamız; kaliteli hizmet veren ve müşteri memnuniyeti odaklı politikasıyla hizmetlerini sorunsuz ve yenilikçi yöntemleriyle yüzme havuzu sektöründe de devam ettirmektedir 

Havuz yapım süreçleri; 

*Havuz propje ve planlama 
*Betonarme
*Su yalıtımı 
*Havuz kaplama 

olarak itina ile birbirini izleyen aşamalardan sonra gerçekleştirilir. Havuza su ancak; inşaat, mekanik ve elektrik tesisatları tamamlanıp bahçede gübreli toprak serme işlemleri de bittikten sonra doldurulmalıdır.

Havuzların yapımı kadar bakımı da büyük bir önem taşır. Her zaman daha berrak , parlak ve sağlıklı bir havuza girmek için yüzme havuzunun kimyasal dengesi sağlanmalı ve havuzda ki su, istenmeyen kirler, tozlar, partiküller ve yabancı maddelerden arıtılmalıdır.

Gölet ve süs havuzları, içerisinde yüzme faaliyetinin bulunmadığı flora ve fauna için yaşam ortamı sağlayan su öğeleridir. Bu öğeler çevresinde yapılacak faaliyetlere yönelik tasarımlarla ayrıca bir anlam kazanmaktadır. 

Örneğin; kameriye, pergola, deckl uygulaması, iskele gibi yapılabilecek oturma alanları ile görsellikleri ve kullanımları arttırılabilir.

Süs havuzları içerisinde yapılabilecek su oyunları ve bitkilendirme ile farklı tasarımlar yapılabilir. Özellikle görsel amaçlı fıskiyeli ve şelale atraksiyonları şeklinde hazırlanabilir.

Fıskiyelerin özellikle oteller, avmler ve kapalı alanlarda su perdesi süs havuzları, ağlayan su duvarı süs havuzları şeklinde kullanımları söz konusudur.

FOTOĞRAFLAR

HAVUZ
HAVUZ
HAVUZ
HAVUZ
HAVUZ